MOJE PRVNÍ BIO

Bez přidaného cukru, soli, zahušťovadel,
umělých barviv a dochucovadel
Nezaměnitelná chuť masa, ovoce a zeleniny
Vařeno v páře

Jak vybrat kojenecké mléko?

img:medvedi-3.png

Na trhu dnes máme na výběr z velkého množství pokračovacích mlék. Podle čeho vybrat to správné?

Na příkladu mlék Babybio vám pomůžeme zorientovat se ve složení a vybrat tak tu nejvhodnější variantu pro vaše dítě.

Všechna mléka Babybio jsou v bio kvalitě, vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu jsou použita kravská a kozí mléka z ekologických zemědělství.

Receptury jsou vyvíjeny ve spolupráci s pediatry. Neobsahují přidaný cukr, zachovávají si autentickou chuť.

Ve všech recepturách byl palmový olej nahrazen bio slunečnicovým olejem.

0 – 6 měsíců

V prvním půl roce je nejvhodnější stravou mateřské mléko. Pokud nemůžete kojit, poraďte se svým lékařem a nalezněte společně náhradní řešení.

Babybio má k dispozici 3 druhy mléka:

PRIMEA 1 – svým složení je nejbližší mateřskému mléku a obsah bílkovin odpovídá doporučení (1,35g/100ml).

OPTIMA 1 – receptura obohacená o probiotika (Bifidus BL) a omega 3 mastné kyseliny (DHA).

LUNEA 1 – neobsahuje probiotika a je zahuštěné bio kukuřičným škrobem (1,35g/100ml) - doporučujeme jako variantu pro klidný spánek.

img:conseils-bebe-4-6mois.jpg
img:lait-pour-bebe_1.jpg

6 – 12 měsíců


PRIMEA 2 – základní receptura, složením velmi podobná mléku Primea 1. Je výživnější, aby odpovídala potřebám dítěte od 6 měsíců. Obsahuje vyvážený poměr omega 3 a omega 6 mastných kyselin, řepkový a slunečnicový olej v bio kvalitě.


OPTIMA 2 – receptura obsahující probiotika (Bifidus BL) a vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin. Složení bohatší než Optima 1 odpovídá potřebám dítěte od 6 měsíců.


LUNEA 2 – zahuštěná receptura bio kukuřičným škrobem bez přidaných probiotik – jejím cílem je poskytnout dostatečnou výživu dítěti během spánku bez buzení a bolestí bříška. Pokud dítě trpí bolestmi bříška během dne, je možné zvolit Luneu i jako denní mléko.


CAPREA 2 – receptura založená na bio plnotučném kozím mléku bez obsahu kravské bílkoviny – vhodná například pro děti s alergiemi. Má příjemnou sametovou konzistenci, přirozeně nasládlou chuť a neutrální aroma.

Od 10 měsíců 
CROISSANCE 3 – „růstové mléko“ pro děti od 10 měsíců. Obsahuje probiotika (Bifidus BL - pouze v sušeném složení), více železa, esenciálních mastných kyselin a bílkovin než klasické kravské mléko. Má přirozené aroma a jemnou chuť. Dodává se v různých baleních - sušené 900g nebo tekuté v lahvičkách 1l nebo 250 ml


CAPREA 3 – kojenecké kozí mléko obsahující optimální množství bílkovin, esenciálních mastných kyselin a vitamínu D. Pro svou příjemnou chuť lze podávat nejen dětem s alergií na kravskou bílkovinu ale také jako alternativa pro dítě konzumující mléko Croissance.

Detailní informace se vždy dozvíte na stránce produktu.

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás zde nebo na Facebooku.

img:1483321-249287625234745-537669504-n.jpg